DataLife Engine / Greenwood Life Insurance

Greenwood Life Insurance


ПАТ «СК «Greenwood Life Insurance» працює на українському ринку страхування життя з 2007 року як правонаступник страхової компанії «Гарантія Життя».

Є частиною фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC (США).

Свою діяльність СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» здійснює через офіційних партнерів з продажу. На сьогодні Компанія співпрацює з більш ніж ХХ посередниками зі страхування життя, а також низкою найбільших банків й фінансових установ, що дозволяє компанії обслуговувати клієнтів у всіх регіонах України.

Акціонери


Green Globe Enterprises INC - це фінансово-інвестиційний холдинг, який здійснює свою діяльність на території країн Європи, Азії, Америки. Green Globe Enterprises INC була зареєстрована в 2010 році в Сполучених Штатах Америки для надання повного спектру послуг приватним й інституційним клієнтам, в тому числі: створення структурованих продуктів, довірче управління активами, управління коштами інвестиційних фондом, інвестиційно-банківські послуги.
 Пріоритетними напрямками діяльності Green Globe Enterprises INC є консалтинг в сфері інвестицій й фінансів, розробка ефективних інвестиційних стратегій й унікальних інвестиційних продуктів, що відповідають уподобанням наших клієнтів.

Місія компанії


Надавати клієнтам найкращий сервіс шляхом побудови довгострокових відносин, заснованих на прозорості й довірі.

Ліцензія


Свою діяльність ПАТ «СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» веде відповідно до безстрокової ліцензії № 2878 від 17.11.2016, виданої Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.


Компанія перестрахувальник

Hannover Re (нім. Hannover Rück SE) - перестрахувальна група, яка є дочірнім товариством холдинговою компанії Таланкс АТ (нім. Talanx AG), з розташованою штаб-квартирою в Ганновері, Німеччина.


Рекомендовані страхові програми компанії:

MY LIFE
HAPPY LIFE
RICH LIFE
Травматизм
Критичні захворювання
18-11-2017, 10:51
Повернутися назад