Про нас

Цей інтернет ресурс створений для інформаційної підтримки роботи фінансових консультантів, регіональних представників та їх клієнтів, в рамках реалізації програми «ГРСВ Робота» громадської організації «Громадський руху «Соціальне Відродження».

Програма «ГРСВ Робота» - соціальна програма, спрямована на підтримку громадян України через допомогу в працевлаштуванні та формуванні додаткових робочих місць.

Основні принципи програми «ГРСВ Робота»

1. Створення додаткових робочих місць на території держави через діяльність бізнес клубу МБКСВ.
2. Допомога в наданні легальних робочих місць учасникам програми на території інших держав через створення «Міжнародної біржі праці».
3. Розвиток індивідуального підприємництва всередині держави через використання ресурсів МБКСВ.

Про нашу команду

Ми, актив «Громадського руху «Соціальне Відродження», не є безпосередньо страховою компанією і не несемо відповідальності за послуги та діяльність таких підприємств, а співпрацюємо з такими в межах реалізації програми «ГРСВ Робота», або формуємо робочі місця самостійно або через учасників нашого бізнес клубу. При цьому, ми проводимо попередній підбір партнерів та періодично здійснюємо посильну контрольну діяльність з надання якості товарів та послуг цими компаніями.

Наші рекомендації!

За підсумками проведення попереднього відбору одна з страхових компаній, запропонованих нам для партнерства не пройшла апробації через виявлення невиконання фінансових зобов'язань. Що послугувало причиною нашої відмови від співпраці з цією компанією.

Тому, ми настійно рекомендуємо фінансовим консультантам, регіональним представникам та їх клієнтам користуватися тільки тими страховими продуктами від наших партнерів, які представлені на цьому сайті! Такі страхові програми, на нашу думку, не потрапляють в категорію програм з підвищеним ризиком невиконання фінансових зобов'язань.

Соціальні вакансії

Разом із завданням працевлаштування широких мас українців, для нас є важливою діяльність по формуванню робочих місць для соціально незахищених громадян України. Тому до працевлаштування на вакансії фінансових консультантів та регіональних представників, поряд з основною масою громадян, ми залучаємо українців зі статусом «особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», інвалідів з порушенням зору та ін. Здатних поратися зі своїми трудовими обов'язками.

Перспективи розвитку програми «ГРСВ Робота»

На сьогоднішній день, «Громадський рух «Соціальне Відродження» не фінансується олігархами, політичними об'єднаннями, державними структурами та не є набувачем грантової допомоги. Діяльність організації здійснюється в основному за рахунок персональних ініціатив активу та залученних до співпраці підприємців України та зарубіжжя. Ми не просимо у підприємців надання благодійної допомоги, а пропонуємо взаємовигідне співробітництво в рамках реалізації наших програм.

При цьому підході підприємцям вигідна наша спільна діяльність, що є запорукою успішного розвитку програми з працевлаштування українців та формування робочих місць в Україні.

Голова правління «Громадського руху «Соціальне Відродження» Михайло Романенко