Семінар I-го ступеня безкоштовного курсу «Народна Фінансова освіта» для громадян України

27.06.2014 р. президент України підписав Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відповідно до угоди Україна взяла на себе зобов'язання привести українське законодавство у відповідність з європейським.

01.09.2017 р. угода набула чинності. Тому, з кінця 2017 український уряд і Верховна рада почала прискореними темпами проводити медичну, пенсійну та інші реформи соціальної сфери.

Завдяки цьому, українці втрачають соціальний захист держави, але отримують механізми, що працюють на заході.

Тепер українці будуть змушені користуватися «західною соціалкою» не володіючи знаннями, якими жителів Європи і США навчають з дитинства. І в цій ситуації, з'являється велика ймовірність бути обманутим.

ГРСВ підготувало безкоштовний курс «Народне Фінансова освіта», для того, щоб дати громадянам України початкові знання, які дозволять захиститися від обману нечистоплотних ділків і ефективно використовувати фінансові інструменти.

Пропонуємо прослухати семінар - I ступінь (1,5 - 2 години), безкоштовного курсу «Народна Фінансова освіта», на якій Ви дізнаєтеся відповіді на питання:


  1.  Як забезпечити себе і своїх близьких пенсією?
  2. Де взяти гроші в разі форс-мажорних життєвих ситуацій?
  3. Як накопичити кошти на навчання дитини або придбання квартири?
  4. Як працює медичне страхування і страхування життя?
  5. Чим відрізняється робота банків, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній?
  6. Які гарантії пропонує оновлене законодавство України?
  7. Про що може промовчати банківський або страховий агент? Основні помилки, які приведуть до неотримання грошових виплат на які Ви розраховуєте.
Додатково, на семінарі, ми даємо коротку інформацію, про нашу програму «ГРСВ Робота» - часткове (додатковий заробіток) або повне працевлаштування громадян України.

Семінари, на сьогоднішній день, проходять в Києві. Надалі, ми плануємо проводити навчання і в інших регіонах України на базі наших регіональних організацій.

Після цього семінару, за бажанням, Ви зможете пройти короткий профорієнтаційний безкоштовний курс з подальшим частковим (додатковий заробіток) або повним працевлаштуванням.

Заявку на участь в семінарі надсилайте через форму зворотного зв'язку на сторінці контактів.

Також, запрошуємо до співпраці благодійні фонди, громадські організації та трудові колективи Києва для доведення інформації до членів Ваших організацій на безкоштовній основі.