Інформація про роботу зі зверненнями громадян та юридичних осіб щодо дій страхових компаній

Нацкомфінпослуг повідомив, що оновив інформацію про роботу зі зверненнями громадян та юридичних осіб щодо дій страхових компаній за період з 01.06.2017 по 30.11.2017  (надалі – Інформаційне повідомлення) (таблиця №1 додається), з коментарями показників.

Крім цього, надається інформація про страхові компанії, у яких анульовані (відкликані) ліцензії на право здійснення діяльності з надання фінансових послуг, та/або страхові компанії, виключені з Державного реєстру фінансових установ, на дії яких  надходили звернення (таблиця №2 додається). 

До Нацкомфінпослуг за період з 01.06.2017 по 30.11.2017 надійшло 2737  звернень фізичних та юридичних осіб (враховуючи звернення народних депутатів України, листи Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, комітетів Верховної Ради України, міністерств та відомств тощо) з питань  страхової діяльності (далі – звернення), що на 329 звернень  більше,  ніж за аналогічний період.

Загальний обсяг виплат страхового відшкодування страховими компаніями, за результатами розгляду Нацкомфінпослуг звернень за зазначений період, становив  37, 37 млн. грн.